Balustrady schodowe

Balustrady schodowe ze stali nierdzewnej
połączone z drewnem

more details

Balustrady balkonowe - szkło

Balustrady balkonowe ze stali nierdzewnej
połączone z szkłem hartowanym

more details

Balustrady balkonowe

Balustrady balkonowe ze stali nierdzewnej

more details

Witamy

    Jesteśmy młodym zespołem (7 lat praktyki), który nie boi się wyzwań i innowacji.

    Nie straszne nam nietypowe zlecenia, nie ma dla nas takich balustrad, których nie dałoby się wyprodukować. Chętnie wykorzystujemy nowe technologie - połączenia balustrady ze stali nierdzewnej z drewnem lub szkłem. Jesteśmy zauroczeni pięknem metalu.

    Dlaczego balustrady nierdzewne: mają wiele zalet, które niestety maja wpływ na ich cenę - nie wymagają konserwacji, można je stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów - nie boją się wody ;) i innych niekorzystnych warunków.

    Nasze prace to wzór solidności i tempa wykonania zlecenia. Najważniejsze to zadowolenie klienta. Potwierdzić to może wielu klientów z rejonu Warszawy i okolic, którym wykonywaliśmy balustrady nierdzewne

    Balustrada nierdzewna to produkt którego cena zaczynają się od 500zł za metr bieżący (netto). Cena zwiększa się do 750zł za metr w przypadku gdy wykorzystuje się w projekcie dodatkowo drewno bądź szkło. Przy zamówieniach większych niż 10 metrów bieżących przewidujemy stosowne upusty i rabaty. 

    Działamy głównie w rejonie Warszawy i okolic (balustrady Warszawa), ale i dalsze wypady nie są nam straszne (nawet rejon Zakopanego). Wszystko zależy od ekonomii.